VÍTEJTE

Vítám vás na mých nových stránkách, které se postupně znovu rodí společně se mnou a mým posláním, které se mi ke konci mateřské dovolené právě otevírá.

Mateřství pro mě bylo hlubokým propadem a znovuzrozením zároveň, kdy se mi při dvou krátce po sobě narozených dětech zhroutil můj původní svět. Pracovala jsem jako úspěšná interiérová blogerka, grafička a stylistka na volné noze. Měla jsem dostatek času pouze sama na sebe i pro sebe, a tato práce mě velmi bavila a naplňovala. Svou hodnotu jsem ale viděla především skrze své ego v mediálním zviditelnění, v materiálních požitcích a ve vnější kráse a dokonalosti. Natolik jsem uvěřila této iluzi, že jsem téměř zapomněla na to, kdo skutečně jsem, co mě doopravdy baví a naplňuje, a co je moje skutečná hodnota.

Rozhodla jsem se pozlátko tohoto iluzorního světa nechat za sebou. Vzít si z něj jen to ryzí a cennou životní zkušenost, přijmout novou roli maminky dvou úžasných Bytostí a učitelů zároveň, opět si rozpomenout a znovu začít svůj sen a naplnit své poslání v této nádherné době transformace naší i našeho domova, planety Země. Má touha po poznání mě nakonec dovedla mnohem dál, než bych si vůbec dokázala představit. Probudily se více mé téměř zavřené dary vnímání jemnohmotného světa skrze to, co jsem vždy od malička milovala ze všeho nejvíce - kreslení, malovaní, tvoření, psaní a komunikaci.

Vydala jsem se po této cestě plné zkoušek mé víry a nyní otevírám nové dveře a kapitolu svého života. Jsem tu pro vás, připravena skrze své poznání vám pomoci a podpořit na vaší cestě tentokrát vás, abychom společně mohli žít svůj sen a opět propojit Nebe se Zemí. Těšit se můžete na mou novou tvorbu, poselství formou článků, a věřím že brzy již i podpory díky osobnímu setkávání, kde může být zážitek propojení nejintenzivnější a nejkrásnější.

Děkuji, že čtete tyto řádky a probouzíte se mnou.
S láskou Šárka Nierrai

#resonujisrdcem                                       

Naleznete mě také na mém instagramu, kde můžete vidět více z mé tvorby.

Komentáře

Oblíbené příspěvky