LADY GAIA a její poselstvíCítíte-li obavy z budoucnosti a máte-li strach o naši Planetu na základě chování určitých lidí nebo skupin, či vzhledem k dění a klimatickým změnám okolo nás, dokonce máte-li pocit, že na záchranu Planety nestačíme, prosím nalaďte se skutečně na Zemi, její potřeby a budoucnost, kterou tvoříme spolu s ní a zároveň která je již vytvořena. Nemusíte otevírat oči, ale otevřete srdce, pak poznáte Pravdu.  

Ucítíte-li její vibrace, poznáte, že její největší prosba je především pro důvěru v sebe i v ji. Je to dokonalá a naší mysl přesahující kosmická Bytost, která se tentokrát rozhodla svůj pravidelný cyklus neukončit kataklyzmatem a očistit se tak od všeho, co ji tíží, ale rozhodla se vzestoupit společne s námi.

Ačkoliv má prostředky k tomu, aby se všeho nepotřebného jedním mohutným výdechem zbavila a nadechla se poté znovu, tentokrát to neudělá. Společně s ní vytvořili její Strážci záměr pro budoucnost, kde se vize Nebe na Zemi naplnila v nejlepším možném světle, a tu právě teď postupně zažíváme, a svým myšlením a konáním urychlujeme či zpomalujeme. Ať chceme nebo ne, již se děje, a její pruběh rovněž zavisí na nás.

Naše Planeta nám sama dáva vědět, na kterou oblast se nyní máme zaměřit a čím proces transformace nejlépe podpořit, a činí tak dle nejlaskavějšího možného scénáře. Co je nyní na řade ze všeho nejvíce, zeptejte se sami sebe...

Možná je to právě VODA. Voda jsou emoce. Strach je emoce. Voda je v nás a součástí života na celé Planetě...


Víc věřim psát netřeba. Důveřujte, očekávejte to nejlepší a proveďte změnu tím nejlepším možným způsobem - skutečně od zakladů.

S láskou Šárka Nierrai

Komentáře

Oblíbené příspěvky