Seminář Aktivace Kódu Duše a ukotvení nebe na ZemiMoji milí,
srdečně vás zveme na náš první celodenní seminář pořádaný s úžasnou Bytostí a mou Sestrou Duše Kateřinou Uhmannovou, která je mým velkým zrcadlem a podporou na mé cestě, a také umí nádherně díky svému daru Doteku posvátné energie vyladit, zrelaxovat a zharmonizovat fyzické i jemněhmotné tělo. 

Je to seminář tvořený v aktuálních energiích Nové Země, které na nás začínají působit čím dál tím více a vedou nás ke všem mohutným změnám, které se právě teď dějí nejen nám.

Díky propojení se s energiemi Nového věku se rozpomeneme na svůj jedinečný potenciál, prostřednictvím kterého můžeme tvořit v napojení, lehkosti a důvěře v každodenním životě. Skrze práci s posvátným dotekem tyto vysokovibrační frekvence integrujeme do našeho fyzického těla.

Čeká nás podporující setkání, vzájemné sdílení, společná meditace, rozpomenutí se, ladění a hýčkání našeho fyzického i energetického těla skrze zvuk, dotek, vůni a potenciál jedinečného světelného pole zesíleného sobotním úplňkem, které společně vytvoříme a necháme se jeho poselstvím vést.

Připraveno pro vás rovněž bude drobné občerstvení a malý dárek v ceně semináře. Cena semináře je 2200 Kč, a své místo si můžete rezervovat ZDE.

Jednoduše se nalaďte na hlas svého srdce, je-li čas udělat další krok...<3 


Budeme se na vás s Katkou moc těšit, a věřím, že vykonáme společně mnoho práce!

S láskou Šárka Více o Katce a Dotecích posvátné energie, jimiž se můžete v Hradci Králové nechat hýčkat naživo osobně nebo z pohodlí vašeho domova naleznete na jejích stránkách www.dotekposvatneenergie.cz

Komentáře

Oblíbené příspěvky