POZVÁNKA NA AKCI AKTIVACE HRADCE KRÁLOVÉSrdečně vás zveme na akci, jejímž záměrem je ENERGETICKÁ AKTIVACE MĚSTA HRADCE KRÁLOVÉ a také propojení bytostí a následné setkávání se a spolutvoření.

Protože cítíme, že tato aktivace je velmi důležitá, přizvaly jsme bytosti, které jsou nám velmi blízké a vnímáme, že právě tato skupina otevře a ukotví nejen energie, kterých je třeba pro povznesení našeho města, ale také naše následné spolutvoření v Hradci.

Velmi děkujeme Haně Sahhu-arah, Romaně Dios Hudecové, Janu KročoviTomáši Kybalionu Minaříkovi a Matoušovi Svobodovi, že přijali naše pozvání a budou se spolupodílet na tvoření našeho záměru.

Začátek (13,00) bude probíhat na soutoku Labe a Orlice, kde se sejdeme s Honzou Kročou, který povede šamanskou očistu. Poté se přesuneme do jógového studia, kde vás bude čekat meditace, hudba, práce s krystaly, práce s energiemi, ukotvování, propojování a aktivace. Záměrně nepíšeme přesný plán. Ten se nám ukáže až v ten den. Věříme, že vše bude v lehkosti navazovat a celé odpoledne si užijeme v radosti, lásce, plynutí a přítomném okamžiku.

Cena je 800 Kč (Nevratná záloha předem na účet činí 500 Kč). Rezervace příjímáme na emailu dotekposvatneenergie@gmail.com, odkud vám zašleme více informací.
S sebou si můžete přinést osobní krystal případně i krystal, který budete chtít zanechat na soutoku. Více informací o prostorách studia Jóga HK naleznete ZDE.


Těšíme se na Vás a děkujeme, že rezonujete srdcem <3 
Šárka a Kateřina 


Komentáře

Oblíbené příspěvky