J M É N A

_

Další JMÉNA našeho Já nás propojují s netušenými aspekty naší Bytosti a přinášejí podporu a rozpomenutí na mnoha úrovních. 

Tato jména mají podobu jména Duše, nadDuše, galaktické inkarnace, mistrovského jména, jména podporujícího tvůrčí pozemský potenciál a mnoho dalších. Vždy tak přichází jméno, na které jste připraveni společně s informacemi, jež vám mají být právě v této podobě předány.

Součástí předání tak bývá zvědomění našich darů, schopností, potenciálů, galaktického původu, seznámení se s průvodci, rodinou Duše či propojení přímo se Zdrojem. Podoba předání se tak liší dle jedinečnosti každé Byosti, pro kterou je jméno zprostředkováno. Ať se již jedná o praktické rady, galaktické informace nebo aktivační báseň v podobě channelingu od světelných Bytostí či Stvořitele, vždy přichází to nejvyšší společně s mnoha dalšími vrstvami a obrazy, jenž se ukrývají za skladbou jednotlivých slov.

Součástí předání je tak i velmi silná světelná vibrace lásky a podpory ukotvená do samotného jména i poselství, kterou lze vnímat především Srdcem a jež Srdce zároveň ještě více otevírá. Čím více si dovolíte, tím více můžete obdržet.

Zdali se jméno stane součástí vašeho Já pouze v osobní rovině, či jej budete užívat veřejně jako pseudonym je tak již zcela na vás.

Osobní jméno lze zprostředkovat i s vámi daným účelem/záměrem, nemá-li však přijít jeho vyšší forma či podoba.


UKÁZKU JIŽ ZPROSTŘEDKOVANÝCH JMEN NALEZNETE NÍŽE


Jméno společně s poselstvím, které je součástí předání je zasíláno e-mailem v graficky upravené podobě ve formátu pdf o rozsahu cca 2–3 stran textu velikosti A4.

Naladění se na jméno vašeho Já probíhá na dálku. Ke zprostředkování je třeba vaše jméno a příjmení, e-mailová adresa, aktuální přirozená portrétní fotografie, kde je vám dobře vidět do očí a uhrazená platba předem. 


HODNOTA OSOBNÍHO JMÉNA ČINÍ 2 200 Kč / 88 € 


Protože společně otevíráme další nezměrnou světelnou bránu poznání, jsem vám nadále k dispozici i v případě jakýchkoliv doplňujících otázek. 


-

Společně se jménem lze zhotovit také OSOBNÍ PORTRÉT. Stejně jako jméno otevírá netušené části našeho Já a může i nemusí být propojeno přímo se zprostředkovaným jménem. Je rovněž možností, jak lze předat informace i obrazovou formou v podobě jedinečného uměleckého díla.

/ MÝM PRVNÍM ZPROSTŘEDKOVANÝM JMÉNEM BYLO JMÉNO MÉ NADDUŠE /


Světelná jména a jejich vibrace, potenciál a posleství se v radostném plynutí dále propojují s dalšími skrze sdílení mé i těch, pro které byly zhmotněny. Důvěru ve mně a mou tvorbu již vložilo mnoho nádherných Bytostí z různých oborů, odvětví i věkových a společenských vrstev. U mých začátků stáli Ti, již jsou mi nejbližší, jsou mými kolegy i těmi, kteří rovněž podporují na své cestě sebepoznání ostatní.

Děkuji, že jsem tak mohla jméno Duše, NadDuše, tvůrčího pozemského potenciálu a dalších aspektů zprostředkovat pro Kateřinu Uhmannovou, Jana Kroču, Antheu Rheonnu, Ivana Truksu a Mirku Lipert, Veroniku Araniel Akiu, Katarínu Aridarth Adamčíkovou, Marietu Okenkovou a další.


AŤ JEJICH SVĚTELNÝ POTENCIÁL ZÁŘÍ A PŘINÁŠÍ PODPORU I VÁM