M A L B Y

_

ABSTRAKTNÍ MALBY v sobě ukrývají mnoho rovin poznání a vnímání. Pro někoho jsou příjemně barevně a kompozičně laděným estetickým doplňkěm interiéru, druhý vnímá jejich vyzařující energii či vibrace, a dalšímu se otevírá netušený potenciál v podobě kódů, obrazů i informací ukrytých v jejich obrazovém i vibračním poli.

Malba je rovněž osobním otiskem autora i energetickým portálem, který tím, že je malován v nejvyšší radosti a plynutí harmonizuje prostor i Bytosti pobývající v jeho poli, ve kterém je ukotven jeho světelný potenciál. 

Umělecké dílo je tak komplexním souborem vizuálních a vibračních kódu, které se otevírají svému majiteli či pozorovateli na vědomé i nevědomé úrovni a působí svým vyzařováním do prostoru.

Láska k abstrakci je protknuta touhou objevovat netušené rozměry jejího přesahu. Samotnou symfonií je celý proces jejího vzniku. Od vize, přes láskyplné vedení Zdroje až po finální podobu malby, ve které se mísí mnoho způsobů a technik tvorby. Klasické tahy štětcem jsou doplňovány malbou špachtlí, prsty, expresivním litím barvy na plátno i unikátní technikou zlacení. Mísení barev, strukturálních past i nejrůznějších tekutých médií je uměleckou alchymií, jejíž možnosti neznají hranic, stejně tak, jako naše Bytí. 

A zároveň tímto celý proces nekončí. Dále jsou na řadě dokončovací práce, styling, focení, digitalizace a v neposlední řadě zprostřednkování poselství, jenž dává nahlédnout do jejího potenciálu. Společně s ním často přichází i název malby a finální ukotvení toho, co přináší...


UKÁZKU JIŽ REALIZOVANÝCH MALEB NALEZNETE NA KONCI STRÁNKY


Veškeré malby jsou malovány na vysokogramážní bavlněné či lněné plátno evropské produkce nejvyšší kvality napnuté na dřevěném blind rámu. Dřevěný rám může pracovat vlivem okolního prostředí. Plátno proto nevystavujte nadměrnému vlhku. Na jeho zadní straně je připevněn kovový háček na zavěšení. 

Užité akrylové barvy, média a pasty jsou profesionální řady, která zaručuje živou barevnost i vysokou odolnost. Finální malba je zafixována finálním závěrečným lakem, který ji rovněž chrání a prodlužuje její životnost. 

Motiv malby přesahuje i na boční strany plátna, proto obraz není nutné rámovat. Veškeré malby jsou na přední straně signovány uměleckým pseudonymem a datovány rokem jejich vzniku.

Barevnost malby se může v reálu mírně lišit, záleží dle barevném nastavení vašeho monitoru.

Malby jsou zasílány ke svým majitelům českou poštou v pečlivě zabaleném a pojištěném balíku.


HODNOTA MALEB VÁM BUDE SDĚLENA NA VYŽÁDÁNÍ 


Malby vnikají zcela volně a svobodně, a přesto jsou velmi osobní a tvořené na míru. Při jejich vzniku se zhmotňuje, ukotvuje a propojuje vize, proces a přání mé i jejich budoucího majitele. Tvoříme tak společně...

Nabídku aktuálně dostupných maleb najdete v GALERII pod odkazem níže. Resonuje-li některá vaším Srdcem, byla stvořena právě pro vás... 


.

/ PRAVÉ ZLATO UMOCŇUJE A AKTIVUJE POTENCIÁL SVĚTELNÉHO PÍSMA /


Vybrané malby jsou ZLACENY PRAVÝM 22 kt ZLATEM. Tato prastará unikátní umělecká technika je použita na detaily, které zvýrazňuje a zvyšuje tak celkový estetický dojem i vibraci malby samotné.

Zlato je prsatarou veličinou alchymistů, posvátným a magickým kovem vysoce propojeným s energiemi Zdroje. Díky tomu velmi pomáhá pozvedat úroveň našeho vědomí i rozpomenout si na to, kým skutečně jsme a odkud pocházíme.

Společně s touto technikou přišla také nová série jedinečných osobních maleb – kódů, jenž jsou celé pokryty pravým plátkovým zlatem a nesou specifický význam a poselství, jenž se rovněž váže k tomuto drahému kovu a potenciálu s ním přicházejícím.

Mé malby byly vystaveny v roce 2018 v Galerii Café na Velkém náměstí v Hradci Králové a v roce 2019 v galerii vědomých tvůrců Vesmírná Odysea na Rašínově nábřeží v Praze. Především jsou však součástí soukromých sbírek i aktivně pracují a spolutvoří s jejich majitely, jenž jsou zde rovněž pro podporu druhých. 

Děkuji, že jsem mohla nejen abstrakrní malby zprostředkovat pro Ramonu Siringlen, Michaelu Šalšovou, Danai Coledge, Romanu Dios Hudecovou a další.


AŤ JEJICH ZHMOTNĚNÁ PODOBA PŘINÁŠÍ TO NEJLEPŠÍ I VÁM


G A L E R I E