O S O B N Í T V O R B A

Při osobní tvorbě na míru odkrývám a pracuji skrze váš SVĚTELNÝ POTENCIÁL - nejvyšší kvality Duše, jejichž součástí je božský plán i poslání zde na Zemi. Zvědomění těchto kvalit vám může zásadně pomoci posunout se na své cestě dál, přijmout svůj dar vědomého tvůrce i svou jedinečnost. Světelný potenciál je jednoduše to nejkrásnější, co vaše Bytost nese a často není schopna tuto krásu spatřit. Toto odhalení proto může přinést větší sebe-přijetí, nadhled nad každodenním životem, lehkost bytí i osobní transformaci, jež se začne postupně projevovat na všech úrovních vašeho života, a začne pozitivním způsobem působit i na vaše okolí, budete-li následovat moudrost a vedení vašeho Srdce.

Stahuji a zhmotňuji informace, které mají být v tento čas předány na kolektivní i osobní úrovni z Akáši, jež je energeticko-informačním polem či Světelnou knihovnou obsahující informace o veškerém Stvoření napříč časem i prostorem. Obdržíte je v prostřednictvým AKÁŠICKÉHO POSELSTVÍ, které je vždy součástí mé tvorby společně s aktivační akášickou veršovanou afirmací, jež podněcuje vaše rozpomenutí. Vše je zasíláno e-mailem ve formátu pdf.

Akášickou kresbu, intuitivní malbu i náramkový grid na míru je možné rovněž věnovat jako dárek pro blízkou osobu či rodinného příslušníka, který sám již vědomě pracuje na osobní cestě transformace <3


CO VŠE JE OD VÁS POTŘEBA? 
  • Informace o vybrané osobní tvorbě na míru
  • Vaše jméno, příjmení a e-mail, na který vám zašlu poselství 
  • V případě tvorby, jež není na dálku, vaši adresu, příp. mobilní telefon pro avízo
  • Uhrazená platba předem za vybraný formát 

CO MŮŽETE DÁLE PŘIPOJIT? 
  • Téma, jenž má být zpracováno 
  • Krátký příběh o vaší cestě sebe-poznání (co vás baví, co se otevírá)
  • Vaši přirozenou portrétní fotografii, kde je vám dobře vidět do očí  

Tyto indicie pomohou zpracovat propojení více do hloubky. Veškeré osobní a důvěrné informace zůstávají pouze mezi námi. Výslednou podobu mé tvorby bez těchnto informací obvykle zveřejňuji na svých stránkách. Pokud má vše zůstat pouze mezi námi, dejte prosím vědět.   


PLATEBNÍ ÚDAJE

Číslo účtu: 2800366835/2010
IBAN: CZ7420100000002800366835
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Mou tvorbu je po domluvě možné také zaslat na Slovensko. Poštovné i cenu v Eurech pokud není uvedena, vám zašlu. Účet je vedený u Fio Banky a pro zahraniční platby bez poplatků.


NA CO SE JEŠTĚ MŮŽETE TĚŠIT?

Na příjemnou komunikaci, péči, vzájemné sdílení a odpovědi na další otázky ke zpracovanému tématu, budou-li třeba. Stejně tak na esteticky laděné a přírodní či recyklované balení. Zároveň se můžete s hotovou tvorbou pro vás propojit již prostřednictvím fotografie, než dorazí přímo k vám.


Děkuji za vaši důvěru a těším se na vás.
Šárka Nierrai
AKÁŠICKÁ KRESBA

Skrze akášickou kresbu KÓD DUŠE odkrývám především váš Světelný potenciál, který zhmotňuje podobu a jedinečnost NadDuše nesoucí nejvyšší kvality vašeho bytí. Může silně aktivovat mnohé společně s kvalitami a posláním zde na Zemi a odkrýt také váš hvězdný původ, jenž vás propojí s vaším vesmírným Domovem a podstatou vaší Bytosti. 
Zhmotněny a zakresleny samostatně mohou být rovněž vhledy do situací, darů i poslání, duchovní průvodci, členové vaší světelné rodiny a další témata, která vnímáte, že je třeba zpracovat.

Při kreslení kombinuji různé techniky na klasické čtvrtce s hrubší strukturou. Používám akvarelové pastelky, akrylové metalické barvy a fixy. Kresba ve vybraném formátu může mít také různá barevná provedení na vaše přání - vícebarevná či černobílá kresba s metalickou barvou. Na přání může být zakreslena také namísto portrétu celá Bytost i v případě Průvodce či NadDuše.  


CENY AKÁŠICKÝCH KRESEB 
Formát A4 / 2200 Kč + 80 Kč poštovné (85 + 11 € poštovné)
Formát A3 / 2800 Kč + 120 Kč poštovné (110 + 11 € poštovné)


Doba zhotovení je 3-4 týdny.Více fotografií již realizovaných akášických kreseb naleznete ZDE.
DUCHOVNÍ JMÉNO 

Je jméno naší Duše, jenž nese kvality našeho světelného multidimenzionálního Já a odráží zkušenosti vtělení v jiných dimenzích. Svou vibrací i příběhem odkrývá mnohé kódy potřebné k našemu osobnímu rozvoji zde na Zemi.


Protože většina z nás jsme duše se zkušenostmi z mnoha meziplanetárních inkarnací, můžeme mít zároveň jmen několik. Z Akáši může být proto na dálku staženo jméno, jenž vás má aktuálně na vaší cestě podpořit nejvíce. Pokud vás volá vás hvězdný původ, může být staženo jméno vaší NadDuše, jenž je zároveń klíčem k vaší nejvyšší Světelné podstatě a zavolá vás Domů. 

CENA STAŽENÍ DUCHOVNÍHO JMÉNA
Jméno Duše / 1200 Kč (84 €)
Jméno NadDuše / 1600 Kč (65 €)

Doba zhotovení je 1-2 týdny.

NÁRAMKOVÝ GRID

Je osobní náramek propojený s vaší Bytostí či s konkrétním záměrem. Je poskládaný z minerálů jako krystalová mřížka, do níž jsou vloženy potřebné kvality pro váš rozvoj, a zároveň esteticky laděný jedinečný šperk odrážející vaši osobnost. 

Základ náramkového gridu je tvořen z minerálních korálků o průměru 6 nebo 8 mm dle vašeho výběru, doplněný o další přírodní a pokovené korálky různých tvarů a velikostí, nebo komponenty ze stříbrné či pozlacené chirurgiceké oceli, jenž jsou vhodné i pro alergiky. Lze jej také doplnit ozdobným prvkem v podobě srdíčka nebo střapečku dle skladových možností, či o lávové korálky pro nakapání vonné olejové esence. Veškeré komponenty jsou navlečeny na pevné pružné krystalové lanko na míru pro váš obvod zápěstí, jehož rozměr je třeba zaslat společně s objednávkou.

CENA NÁRAMKOVÉHO GRIDU
800 Kč + 60 Kč poštovné (32 + 5 € poštovné)

Doba zhotovení je 1-2 týdny.


INTUITIVNÍ MALBA

Je nejen harmonicky ladícím dekoračním prvkem, ale také silným aktivačním nástrojem a energetickým zářičem s autorským otiskem, který působí na vědomé i nevědomé úrovni. V jejím energetickém poli jsou ukryty kódy obsažené v kompozici, barevnosti či záměru pro vaši podporu, ať už se jedná o obraz konkrétní nebo abstraktní. Barevnost, téma, formát plátna i kompozice mohou být laděny dle vašich představ, nebo jednoduše celý proces můžete odevzdat. 


Maluji akrylovými barvami doplňenými o strukturální pasty a metalické barvy na kvalitní textilní plátno napnuté na dřevěný rám. Malba přesahuje až do okrajů, proto obraz není třeba rámovat, pokud dřevo nepracuje vlivem okolního prostředí. Na zadní straně je háček na zavěšení, a malba je ošetřena závěrečným fixačním lakem pro větší odolnost a stálost barev. Akášické poselství k malbám je na vaše vyžádání, poštovné je u maleb zdarma. 

ORIENTAČNÍ CENY VYBRANÝCH FORMÁTŮ 
Abstraktní malba
50 x 70 cm/50 x 50 cm - 6600 Kč
80 x 100 cm/100 x 100 cm - 8800 Kč

Konkrétní malba
50 x 70 cm/50 x 50 cm - 8800 Kč
80 x 100 cm/100 x 100 cm - 12200 Kč

Doba zhotovení je 3-6 týdnů.Více fotografií již realizovaných intuitivních maleb naleznete ZDE.
AKTIVAČNÍ ESENCE NA MÍRU

Součástí mé tvorby může být také aktivační esence tvořená směsí esenciálních olejů, bio olejů za studena lisovaných a minerálů, drahých kamenů s aktivačními kódy na míru. Aktivační esence může být připravena i formou aura spreje, kdy je použita krystalová voda. Vznikne tak ucelená Bytost pro vaši podporu, váš růst, rozpomenutí a probuzení. Tuto aktivační esenci spolupracující nejen s náramkovým gridem pro vás vytvoří Katka Uhmannová. Více informací a způsob objednání naleznete ZDE.
Pokud se raději necháváte vést energií již hotové malby či objektu, mou aktuálně dostupnou volnou tvorbu, ze které si můžete vybrat již hotové originály intuitivních maleb a objektů nalezntete ZDE.
Oblíbené příspěvky