MOJE TVORBA

NOVINKA V MÉ TVORBĚ – Jméno potenciálu Duše pro podporu tvorby zde na Zemi pro dospělé i pro děti bez omezení věku <3 Více naleznete níže.


Prostřednictvím mé tvorby a jejích kódů v podobě obrazů či informací dochází k harmonizaci, obnově a rozpomenutí na mnoha úrovních. 

Odkrývají se další části našeho Já, propojení s hvězdnými systémy i naše dary. Aktivuje se rovněž galaktické vědomí, díky kterému se přepisují staré vzorce a obnovuje naše napojení na Zdroj. My se tak opět stáváme celistvými suvernénními lidkými Bytostmi a vědomými tvůrci svého života skrze svůj nejvyšší potenciál.

Těším se na společnou tvorbu a setkání.


Děkuji, že RESONUJETE SRDCEM
Reia Aria
AKÁŠICKÉ PORTRÉTY

V novém nastavení a energiích s další úrovní předání jsou nyní připraveny pro další skupinu duší – KRÁLOVSKÉ ENERGIE NOVÉ ZeMě <3

Prostřednictvím obrazu je zhmotněna formou portrétu jedna z podob vaší multidimenzionální Bytosti, jejíž potenciál má být nyní aktivován, propojen s vámi a ukotven ve hmotě. Samotná kresba je kód postupně odkrývající informace sloužící k hlubšímu poznání sebe sama, obnovující přístup k vaší síle a darům, a narovnající oddělení od vaší prapodstaty. Součástí kresby je poselství zasílané e-mailem.

Vznikají kombinací kresby a malby – používám akvarelové pastelky, akrylové a akvarelové barvy a markery na klasické čtvrtce o formátu A3 s hrubší strukturou se smetanovým podtónem. Vybrat si můžete z barevné nebo pouze černobílé varianty doplněné metalickými barvami. Hotová kresba je uložena do hedvábného papíru a kartonového tubusu a zaslána Českou poštou. Na přání je rovněž možné zhmotnit celou Bytost či zakreslit vhled do tématu.


CENA AKÁŠICKÉHO PORTRÉTU
5500 Kč + 150 Kč poštovné (220 + 11 € poštovné)

Doba zhotovení je 4–8 týdnů 
Foto je pouze ilustrační, ukázku již realizovaných akášických kreseb naleznete v galerii ZDE.OSOBNÍ KOLÁŽE

Skrze osobní koláž je zhmotněna vaše Bytost se svým multidimenzionálním potenciálem. Aktivační kódy v podobě obrazů, barevnosti a symbolů tvořených na míru přinášejí světlené energie a informace, jež vám mají být v tuto dobu předány.

Pro vytvoření koláže je třeba fotografie vaší postavy bez rušivých elementů v maximální možné kvalitě. Výsledný formát je zaslán jako jpg o velikosti 210 x 210 mm (1240 x 1240 px) v rozlišení 150 dpi e-mailem. Pokud máte svá specifická přání ohledně podoby či zpracování, napšte mi <3.


CENA OSOBNÍ KOLÁŽE 
2200 Kč (88 €)

Doba zhotovení je 4–8 týdnů.

Ukázku již realizovaných osobních koláží naleznete v galerii ZDE.AKÁŠICKÉ VHLEDY

Z akášického pole vědomí pro vás přichází vize v podobě informací formou psaného poselství na dané téma. Je podporou a pohledem z vyšší perspektivy, jenž zároveň pracuje na vyšší vibrační úrovni – přináší energetickou harmonizaci, aktivuje váš potenciál vědomého tvůrce, a narovnává vzorce, které brání k plnému otevření se.

Naladění probíhá na dálku. Graficky upravený text ve formátu pdf o rozsahu cca 2 stran A4 je zaslílán e-mailem. 

CENA AKÁŠICKÉHO VHLEDU 
2200 Kč (88 €)

Doba zprostředkování je 3–6 týdnů 

JMÉNA DUŠE A NADDUŠE

Jména potenciálu Duše pro dospělé i děti a jména NadDuše v novém nastavení a energiích s další úrovní předání jsou nyní připraveny pro další skupinu duší – KRÁLOVSKÉ ENERGIE NOVÉ ZeMě <3

Nesou informace, vibraci a kvality různých úrovní vašeho Já, díky kterým můžeme mít zároveň jmen několik. Z Akáši je proto vždy staženo jméno, jenž vás má aktuálně na vaší cestě podpořit nejvíce, obnovit komuniační kanály, tok světelných energií i podnítit vaše rozpomenutí. Součástí stažení duchovních jmen je poselství zasílané e-mailem.

Jméno Duše vás propojí s tím, co má být aktuálně předáno a staženo z různých úrovní vaší multidimenzionality. 

NOVINKA / Jméno potenciálu Duše podporuje ukotvení hvězdné esence zde na Zemi abyste mohli s lehkostí tvořit ve hmotě, projevit svůj nejvyšší potenciál a žít své poslání naplno.

NOVINKA / Jméno potenciálu Duše pro děti – mnoho dětí se již rodí s kvalitami Nové ZeMě. Toto jméno tak může být obrovskou podporou i uchopením toho kým jsou a s jakými kvalitami sem přišly jak pro ně samotné, tak pro jejich rodiče. Pomůže je propojit s jejich hvězdným domovem, esencí a potenciálem, a s lehkostí je provázet jeho objevováním. Staženo tak může být jméno pro miminko již před jeho narozením (nová Duše si tak toto jméno může nést už od narození či tak být úředně pojmenována), i pro dítě v jakémkoliv věku. 

Jméno NadDuše může být staženo, volá-li vás vaše hvězdné Já. Je zároveň klíčem k vaší nejvyšší Světelné podstatě a propojí vás s vaším kosmickým Domovem. Je zde pro toho, kdo je již plně připraven přijmout a vnímat jeho plný potenciál, jenž se postupně otevírá pouze a jenom vám. 


CENA STAŽENÍ DUCHOVNÍHO JMÉNA
Aktuální jméno Duše / 1200 Kč (50 €)
Jméno potenciálu Duše / 1600 Kč (65 €)
Jméno potenciálu Duše pro děti / 1600 Kč (65 €)
Jméno NadDuše / 2200 Kč (88 €) 

Doba zprostředkování je 3-6 týdnů
AKTIVAČNÍ MALBY

Jejím posláním je ukotvení nových energií ve hmotě. Jsou aktivačními nástroji i energetickými zářiči s autorským otiskem postupně odkrývající své poselství, které má být předáno konkrétní osobě či prostoru. Poselství je zakódováno v energetickém poli, kompozici, barevnosti, záměru i osobní zkušenosti. Plný potenciál malby a to, jestli je určena právě vám můžete vnímat skrze vaše Srdce.  

Maluji profesionálními akrylovými barvami doplňenými o strukturální pasty a metalické barvy na vysokogramážní přírodní textilní plátno napnuté na dřevěný rám. Malba přesahuje až do okrajů, proto obraz není třeba rámovat, pokud dřevo nepracuje vlivem okolního prostředí. Na zadní straně je háček na zavěšení a malba je ošetřena závěrečným fixačním lakem pro větší odolnost a stálost barev. MALBY NA PRODEJ


SRDCE GALAXIE / akryl na plátně 


Tato malba propojuje s hvězdným domovem, jehož volání nyní cítíš svým Srdcem. Aktivuje propojení s ním a pomáhá obnovit vzpomínky na něj. Přináší energii lásky, jednoty a harmonie, jež proudí přímo ze středu Univerza a je zde nyní proto, aby Ti v rozpomenutí se pomohla a dala Ti vědět, že jsi nikdy nebyl sám a příliš daleko od Domova. Avšak nyní jeho volání sílí, protože Tvá mise má být naplněna a jeho vibrace přinesena i sem na Zem. Jak nahoře, tak dole. Přibliž se svému Domovu a uvidíš, kým skutečně jsi a co neseš. Pravda je na dosah.


VELIKOST 50 x 70 cm
CENA 7 700 Kč
Oblíbené příspěvky