MOJE TVORBA

NYNÍ JIŽ DALŠÍ NOVÉ OBJEDNÁVKY NEPŘIJÍMÁM. DĚKUJI ZA VÁŠ ZÁJEM A TĚŠÍM SE NA BUDOUCÍ SPOLEČNOU TVORBU A SETKÁNÍ  <3


Prostřednictvím mé tvorby a jejích kódů v podobě obrazů či informací dochází k rozpomenutí. Odkrývají se další části našeho Já, propojení s hvězdnými systémy i naše dary. Aktivuje se rovněž galaktické vědomí, díky kterému se obnovuje naše napojení na Zdroj. My se tak opět stáváme celistvými suvernénními lidkými Bytostmi a vědomými tvůrci svého života skrze svůj nejvyšší potenciál.

Těším se na společnou tvorbu a setkání.


Děkuji, že RESONUJETE SRDCEM
Reia Aria
AKÁŠICKÉ KRESBY

Prostřednictvím kresby je zhmotněna formou portrétu jedna z podob vaší multidimenzionální Bytosti, jejíž potenciál má být nyní aktivován, propojen s vámi a ukotven ve hmotě. Samotná kresba je kód postupně odkrývající informace sloužící k hlubšímu poznání sebe sama. Součástí kresby je krátké poselství.

Při kreslení kombinuji různé techniky – akvarelové pastelky, akrylové a akvarelové barvy a markery na klasické čtvrtce s hrubší strukturou se smetanovým podtónem. Vybrat si můžete z barevné či černobílé varianty doplněné metalickými barvami. Hotová kresba je uložena do kartonových desek či kartonového tubusu a zaslána Českou poštou. Na přání je rovněž možné zhmotnit celou Bytost či zakreslit vhled do tématu.  


CENY AKÁŠICKÝCH KRESEB 
Formát A4 / 2800 Kč + 80 Kč poštovné (110 + 11 € poštovné)
Formát A3 / 3300 Kč + 150 Kč poštovné (130 + 11 € poštovné)

Doba zhotovení je 4–8 týdnů 
Ukázku již realizovaných akášických kreseb naleznete v galerii ZDE.OSOBNÍ KOLÁŽE

Skrze osobní koláž je zhmotněna vaše Bytost se svým multidimenzionálním potenciálem. Aktivační kódy v podobě obrazů, barevnosti a symbolů tvořených na míru přinášejí informace, jež vám mají být v tuto dobu předány.

Pro vytvoření koláže je třeba fotografie vaší postavy bez rušivých elementů v maximální možné kvalitě. Výsledný formát je zaslán jako jpg o velikosti 210 x 210 mm (1240 x 1240 px) v rozlišení 150 dpi e-mailem. Pokud máte svá specifická přání ohledně podoby či zpracování, napšte mi <3.


CENA OSOBNÍ KOLÁŽE 
2200 Kč (88 €)

Doba zhotovení je 4–8 týdnů.

Ukázku již realizovaných osobních koláží naleznete v galerii ZDE.AKÁŠICKÉ VHLEDY

Z akášického pole vědomí pro vás přichází vize v podobě informací formou psaného poselství na dané téma, jež podněcuje a aktivuje váš potenciál absolutního tvůrce.

Naladění probíhá na dálku. Graficky upravený text ve formátu pdf o rozsahu cca 2 stran A4 je zaslílán e-mailem. 

CENA AKÁŠICKÉHO VHLEDU 
2200 Kč (88 €)

Doba zprostředkování je 3–6 týdnů 

JMÉNA DUŠE A NADDUŠE


Nesou informace, vibraci a kvality různých úrovní vašeho Já, díky kterým můžeme mít zároveň jmen několik. Z Akáši je proto vždy staženo jméno, jenž vás má aktuálně na vaší cestě podpořit nejvíce a podnítit vaše rozpomenutí.  

Pokud vás volá vaše hvězdné Já, může být staženo jméno vaší NadDuše, jenž je zároveń klíčem k vaší nejvyšší Světelné podstatě a propojí vás s vaším kosmickým Domovem. Je zde pro toho, kdo je již plně připraven přijmout a vnímat jeho plný potenciál, jenž se postupně otevírá pouze a jenom vám. Součástí stažení duchovního jména je krátké poselství.


CENA STAŽENÍ DUCHOVNÍHO JMÉNA
Jméno Duše / 1200 Kč (50 €)
Jméno NadDuše / 1600 Kč (65 €)

Doba zprostředkování je 3-6 týdnů
AKTIVAČNÍ MALBY

Jejím posláním je ukotvení nových energií ve hmotě. Jsou aktivačními nástroji i energetickými zářiči s autorským otiskem postupně odkrývající své poselství, které má být předáno konkrétní osobě či prostoru. Poselství je zakódováno v energetickém poli, kompozici, barevnosti, záměru i osobní zkušenosti. Plný potenciál malby a to, jestli je určena právě vám můžete vnímat skrze vaše Srdce.  

Maluji profesionálními akrylovými barvami doplňenými o strukturální pasty a metalické barvy na vysokogramážní přírodní textilní plátno napnuté na dřevěný rám. Malba přesahuje až do okrajů, proto obraz není třeba rámovat, pokud dřevo nepracuje vlivem okolního prostředí. Na zadní straně je háček na zavěšení a malba je ošetřena závěrečným fixačním lakem pro větší odolnost a stálost barev. MALBY NA PRODEJ


SRDCE GALAXIE / akryl na plátně 


Tato malba propojuje s hvězdným domovem, jehož volání nyní cítíš svým Srdcem. Aktivuje propojení s ním a pomáhá obnovit vzpomínky na něj. Přináší energii lásky, jednoty a harmonie, jež proudí přímo ze středu Univerza a je zde nyní proto, aby Ti v rozpomenutí se pomohla a dala Ti vědět, že jsi nikdy nebyl sám a příliš daleko od Domova. Avšak nyní jeho volání sílí, protože Tvá mise má být naplněna a jeho vibrace přinesena i sem na Zem. Jak nahoře, tak dole. Přibliž se svému Domovu a uvidíš, kým skutečně jsi a co neseš. Pravda je na dosah.


VELIKOST 50 x 70 cm
CENA 7 700 Kč
Oblíbené příspěvky