MOJE TVORBA

Skrze své dary pracuji s KÓDEM DUŠE, jenž ukrývá váš jedinečný Světelný potenciál, který je tím nejkrásnějším, co vaše Bytost nese. Prostřednictvím mé tvorby vám mohou být předány informace o vašem jedninečném poslání, hvězdném původu i propojení s dalšími úrovněmi vašeho multidimenzionálního Já. Odkryta je vždy ta nejvyšší podoba a kvality vaší Duše či NadDuše, se kterou je aktuálně svoleno se spojit, má být integrována ve hmotě a podpořit vás na vaší cestě nejvíce. CO VŠE JE OD VÁS POTŘEBA? 
  • Informace o vybrané osobní tvorbě na míru
  • Vaše jméno, příjmení a e-mail, na který vám zašlu krátké poselství 
  • V případě tvorby, jež není na dálku, vaši adresu, příp. mobilní telefon jako kontakt pro přepravce
  • Vaše přirozená portrétní fotografie, kde je vám dobře vidět do očí 
  • Uhrazená platba předem za vybraný formát 

CO MŮŽETE DÁLE PŘIPOJIT? 
  • Datum narození
  • Téma či otázky, jež mají být zpracovány 
  • Krátký příběh o vaší cestě sebe-poznání (co vás baví, co se otevírá) 

Tyto indicie pomohou zpracovat propojení více do hloubky. Veškeré osobní a důvěrné informace zůstávají pouze mezi námi. 
PLATEBNÍ ÚDAJE


Číslo účtu: 2800366835/2010
IBAN: CZ7420100000002800366835
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Účet je vedený u Fio Banky pro tuzemské i zahraniční platby. 


Děkuji za vaši důvěru a těším se na krásné hvězdné setkání s vaší Světelnou podstatou.

Šárka OuřadníkováAKÁŠICKÁ KRESBA

Prostřednictvím akášické kresby je zhmotněna podoba vaší Duše či NadDuše. Kresba může obsahovat také další klíče podněcující vaše rozpomenutí, jakými jsou světelné kódy, symboly či duchovní průvodci. Kromě osobního portrétu je možné zakreslit jakýkoliv vhled do tématu na vaše přání, kdy může být zhmotněna celá Bytost s dalšími atributy.

Při kreslení kombinuji různé techniky na klasické čtvrtce se smetanovým podtónem a hrubší strukturou. Používám akvarelové pastelky, akrylové metalické barvy a markery. U kresby si můžete zvolit kromě tématu také formát a barevnost (vícebarevné či černobílé zpracování s metalickými barvami). Součástí kresby je veršovaná aktivační akášická afirmace společně s poselstvím. 

CENY AKÁŠICKÝCH KRESEB 
Formát A4 / 2800 Kč + 80 Kč poštovné (110 + 12 € poštovné)
Formát A3 / 3300 Kč + 150 Kč poštovné (130 + 12 € poštovné)
Formát A2 / 4400 + 150 Kč poštovné (175 + 12 € poštovné)

Doba zhotovení je 3–6 týdnů.Více fotografií již realizovaných akášických kreseb naleznete ZDE.

AKÁŠICKÝ VHLED

Z akášického pole vědomí pro vás přichází vize, její výklad a poselství, jenž vám přináší podporu, jiný úhel pohledu na situaci a vedení, jak pracovat dál samostatně na proměně vaší reality. Může to být díky propojení se svým hvězdným domovem, rodinou Duše, průvodci, či otevřením situace z jiné dimenze či minulého života, kdy dochází k jejímu narovnání, přenastavení a opětovnému převzetí své síly.

Akášický vhled je psaný vhled do tématu, které nyní potřebujete otevřít, zasílaný e-mailem jako graficky upravený text ve formátu pdf o rozsahu cca 2-4 stran A4. 

CENA AKÁŠICKÉHO VHLEDU 
2200 Kč (88 €)DUCHOVNÍ JMÉNO 

Nese vibraci a kvality vašeho multidimenzionálního Já. Protože většina z nás jsme Duše se zkušenostmi z mnoha meziplanetárních inkarnací, můžeme mít zároveň jmen několik. Z Akáši je proto vždy staženo jméno, jenž vás má aktuálně na vaší cestě podpořit nejvíce. 

Pokud vás volá vaše hvězdné Já, může být staženo jméno vaší NadDuše, jenž je zároveń klíčem k vaší nejvyšší Světelné podstatě a propojí vás s vaším kosmickým Domovem. Součástí stažení duchovního jména je veršovaná aktivační akášická afirmace společně s krátkým poselstvím.

CENA STAŽENÍ DUCHOVNÍHO JMÉNA
Jméno Duše / 1200 Kč (50 €)
Jméno NadDuše / 1600 Kč (65 €)

Doba zhotovení je 2–3 týdny.

INTUITIVNÍ MALBA

Jejím posláním je osobní i kolektivní transformace, ukotvení nového paradigma a propojení různých úrovní našeho bytí v rovině astrální i fyzické. Je silným aktivačním nástrojem a energetickým zářičem s autorským otiskem, jež postupně odkrývá své poselství, které má být předáno konkrétní osobě či prostoru, ať už je malba malovaná přímo na zakázku nebo volně. Jsou v ní rovněž ukryty kódy obsažené v jejím energetickém poli, kompozici, barevnosti, záměru či osobní zkušenosti v podobě světelné stopy pro vaši podporu. Její plný potenciál a to, jestli je malba určena právě vám můžete vnímat skrze vaše Srdce. 

Maluji profesionálními akrylovými barvami doplňenými o strukturální pasty a metalické barvy na vysokogramážní přírodní textilní plátno napnuté na dřevěný rám. Malba přesahuje až do okrajů, proto obraz není třeba rámovat, pokud dřevo nepracuje vlivem okolního prostředí. Na zadní straně je háček na zavěšení a malba je ošetřena závěrečným fixačním lakem pro větší odolnost a stálost barev. 

Podoba malby může být nejen abstraktní, ale také konkrétní. Barevnost, téma, formát plátna i kompozice mohou být laděny dle vašich představ.

CENA INTUITIVNÍ MALBY  
Je tvořena individuálně nacítěním se na její potenciál či dle vašich finančních možností.

Doba zhotovení je 3-6 týdnů.


Více fotografií již realizovaných intuitivních maleb si můžete prohlédnout ZDE.
Aktuální malby určené k prodeji naleznete TADY.


Oblíbené příspěvky