NA PRODEJ

Zde naleznete mou aktuálně dostupnou volnou tvorbu. V případě zájmu mě prosím kontaktujte přes kontaktní formulář v levém sloupci webu nebo mi napište na sarkaresonans@gmail.com.

Nyní si můžete veškerou mou tvorbu prohlédnout i zakoupit v galerii Vesmírná odysea v Praze.NEBE NA ZEMI / akryl na plátně 

Tato malba aktivuje kódy a energie Nové Země. Nese čisté esence Elohímů a andělských Bytostí. Pomáhá otevřít Tvé Srdce a propojit Tě se svou světelnou podstatou. Světelný střed se nyní stává Tvým středem, a andělská křídla nyní zdobí Tvou Bytost aby mohla vzlétnout a naplnit své poslání. Protože právě díky Tobě bude na Zemi Nebe opět ukotveno a obnoveno. Ty jsi světelným sloupem, v jehož středu se zemské i kosmické energie propojují aby opět zazářily svým prapůvodním světlem a aktivovaly v plné síle svou božskou esenci.

VELIKOST: 60 x 80 cm

CENA: REZERVOVÁNO
SRDCE GALAXIE / akryl na plátně 

Tato malba nás propojuje s naším hvězdným domovem, jehož volání nyní cítíš svým Srdcem. Aktivuje propojení s ním a pomáhá obnovit vzpomínky na něj. Přináší energii lásky, jednoty a harmonie, jenž proudí přímo ze středu Univerza a je zde nyní proto, aby Ti v rozpomenutí se pomohla a dala Ti vědět, že jsi nikdy nebyl sám a příliš daleko od Domova. Avšak nyní jeho volání sílí, protože Tvá mise má být naplněna a jeho vibrace přinesena i sem na Zem. Jak nahoře, tak dole. Přibliž se svému Domovu a uvidíš, kým skutečně jsi a co neseš. Pravda je na dosah.

VELIKOST: 50 x 70 cm

CENA: 7 700 Kč
DIAMANTOVÝ KÓD / akryl na plátně 

Tato malba nese světelnou stopu vlastní prožité zkušenosti skrze propojení se se svým Zdrojem i Zdrojem galaktickým. Její energie je ohromná, všudypřítomná a do nekonečna rozpínající se. Vibruje ve světelném kódu 11:11, který je klíčem k této iniciaci. Aktivuje tvůrčí energii a propojuje Tě s posvátným ženským přincipem, ať jsi žena nebo muž, protože právě tato esence je prapůvodní, a má být nyní skrze Tebe očištěna, aktivována a plně přijata. Její potenciál je nekonečný a příchází přímo ze středu Galaxie. 

Tato malba je zde pro toho, kdo je již plně pripraven přijmout svou sílu a roli tvůrce, a stát se nyní zcela vědomým tvůrcem Nové Země. S hmotou již mistrovsky pracovat umíš, avšak nyní je čas posunout se na další úroveň. Propojit ji se světlem, a své mistrovství použít pro dobro celku. Staň se i Ty tím, který bude stát v čele a inspirovat druhé, jak lze nyní s hmotou i světlem spolutvořit, aby tyto dva protipóly mohly být vyváženy, znovuzrozeny, navždy propojeny, a sloužit již ctnostem nejvyšším. Již je čas.

Malba je malována metalickými a perleťovými barvami v odstínech měděné, růžové a bílé. Uprostřed reliéfu je umístěn surový diamant Herkimer, který ač je na první pohled téměř neviditelný, díky své ryzosti kumuluje obrovskou energii, jež může expandovat a dosáhnout netušených možností. Diamantové energie jsou součástí naší transformace a přechodu do páté dimenze, a v její nejryzejší formě nyní proudí i k Tobě, aby jsi mohl plně aktivovat a prozářit diamant uvnitř sebe.

VELIKOST: 100 x 100 cm

CENA: REZERVOVÁNO

STŘÍBRNÝ VODOPÁD / prostorový resonátor s minerály 


Prostorový resonátor je dekorační objekt, jenž harmonizuje prostor, podporuje proudění pozitivní energie a přináší jemný pohyb do stagnujících koutů nejen vašeho domova. Každý kus je naprosto jedinečný, propojuje v sobě různé umělecké techniky, podporující účinky minerálů a krásu přírodních materiálů. Na zadní straně každého resonátoru je harmonizační automatická kresba s poselsvím.

STŘÍBRNÝ VODOPÁD připomíná světlo luny dopadající na zem skrze paprsky v různých podobách, jenž symbolizují stuhy a provázky různých struktur a materiálů. Ačkoliv resonátor působí uklidňujícím dojmen, jeho podstata díky unikátním surovým minerálům citrínu s chalcedonem přináší velmi silnou energii světla, harmonie, očisty a ochrany. Automatická kresba na zadní straně představuje pět elementů, které tento resonátor doprovázejí, a tok vesmírných energií, které propojují Nebe se Zemí. Pokud potřebujete do svého domova či prostoru, ve kterém trávíte čas, vnést více čistoty a bezpečí, tento resonátor je určen právě vám.

VELIKOST RESONÁTORU: průměr kruhové části je 30 cm, celková délka cca 100 cm

CENA: 1220 Kč + 120 Kč poštovné

Lze jej zavěsit na stěnu i do prostoru. Díky barevnému pojetí tón v tónu s šedomodrým základem je tento resonátor hodí i do moderních minimalistických interiérů.

SLUNEČNÍ BRÁNA / prostorový resonátor s citríny

Prostorový resonátor je dekorační objekt, jenž harmonizuje prostor, podporuje proudění pozitivní energie a přináší jemný pohyb do stagnujících koutů nejen vašeho domova. Každý kus je naprosto jedinečný, propojuje v sobě různé umělecké techniky, podporující účinky minerálů a krásu přírodních materiálů. Na zadní straně každého resonátoru je harmonizační automatická kresba s poselsvím.

SLUNEČNÍ BRÁNA přináší svými zlatavými tóny a jiskřivé energii surových citrínů jas, teplo a světlo. Díky zavěšenému peří tento resonátor připomíná prastarý šamanský nástroj, jenž odhání negativní energii, když peříčka rozvíří proud vzduchu. Světelná bytost na zadní straně v podobě ptáka/vejce zde funguje jako světelný strážce a ochránce, a přináší poselství nadhledu a svobody. Pokud potřebujete do svého domova či prostoru, ve kterém trávíte čas, přinést jas, světlo a čerstvý vzduch, tento resonátor je určen právě vám.

VELIKOST RESONÁTORU: průměr kruhové části je 20 cm, celková délka cca 60 cm

CENA: 880 Kč + 120 Kč poštovné

Lze jej zavěsit na stěnu i do prostoru.

Oblíbené příspěvky