O M N Ě

 „Hlasem vesmírným k tomu má tvorba promlouvá, k němuž navrátit se prastará Moudrost opět má.“


Vítám vás v mém ateliéru RESONANS, ve kterém tvořím ve volných chvilkách na mateřské dovolené vše, co resonuje mým Srdcem - šperky z minerálů, intuitivní malby, grafiky a osobní akášické kresby Nadduše, Duchovních průvodců a vhledů, jenž se otevírají tomu, kdo si touží opět rozpomenout na svůj jedinečný Božský potenciál. Spolu-tvořím také s krystaly, vykládacími kartami a světelnými energiemi nyní nově na krásném místě obklopeném výhledem na hraniční hory ve staré zlatobílé poloroubené chaloupce, kde vnímám velkou a přímou podporu od okolní Přírody a Matky Země.

Kreslím, maluji, tvořím, píšu a vnímám krásu kolem sebe už od malička. Je to má nejvyšší radost, potřeba a přirozenost, která mě vedla i ke studiu výtvarné školy a mému povolání grafičky, interiérové stylistky a blogerky. Poté, co jsem se stala po krátké době dvojnásobnou maminkou se můj původní hmotný svět zhroutil, a tento propad mě přiměl zcela změnit své priority. Ponořila jsem se proto hlouběji do sebe a skrze cestu osobní transformace a poznání se mi znovu otevřely mé dary i zcela nové obzory. Začala jsem si rozpomínat na svůj Hvězdný původ, poslání tady na Zemi i poznávat svou Hvězdnou rodinu. Vrátila jsem se opět do svého světa vizí a snů, k Bytostem z jiných dimenzí a nikdy neutuchající touze po poznání. Vše začalo najednou ožívat, dávat smysl a propojovat se s realitou. Po letech jsem tak znovu vzala do ruky tužku a štětec a začala tvořit v nových energiích v napojení na svoje Srdce s poselstvím, které nyní mohu předávat dál, a i prostřednictvím mé tvorby pro vás tak otevírat další dveře nekonečného poznání.

Naplnění mého poslání je nás znovu propojit skrze naše Srdce a se Srdcem. Pomáhám vám aktivovat jeho prastarou Moudrost, podporuji vás na cestě osobní i kolektivní transformace a odkrývám váš jedinenčný Světelný potenciál díky kódům ukrytým v mé tvorbě. Můžete je objevit naladěním se na její energii či prostřednictvím Akášických afirmací a poselství, jenž jsou v podobě osobního textu její součástí a pomohou odhalit více.

Děkuji, že důvěřujte svému vitřnímu vedení a záříte svým Světlem zde v tento nádherný čas v celé své kráse a síle, díky kterému znovu žijeme Nebe na Zemi.

Děkuji, že RESONUJETE SRDCEM.


S láskou
Šárka Nierrai Ouřadníková

Věnováno milované Vodě, jež je nositelkou informací, dárkyní života a energií, která nás všechny propojuje... 
Oblíbené příspěvky