O MNĚ

JSEM HVĚZDNOU DUŠÍ, TVŮRCEM, UMĚLCEM, ESTÉTEM, INSPIRÁTOREM, INFORMÁTOREM, PRŮVODCEM... 

Vnitřní napojení, vědomá tvorba reality i vnímání krásy mě provází už od mého dětství. Stejně tak kreslení, malování a hraní si se slovy a obrazy. Je to má nejvyšší radost, způsob sebe-vyjádření i komunikace. 

Vystudovala jsem střední a vyšší odborou školu Václava Hollara v Praze, kde se ke klasickým výtvarným technikám připojila digitální média. Grafickému a interiérovému designu, jenž mi přinesl rovněž spolupráci a setkávání s úžasnými lidmi, jsem se věnovala několik let. Krása člověka, jedinečnost, nekonečný božský potenciál a multidimenzionalita jeho Bytosti mě od pradávna fascinuje, a proto osobní tvorba pro vás v různých podobách mi přináší a vám předává nejvíce.

Abych mohla zde na Zemi svobodně tvořit ze svého nejvyššího tvůrčího potenciálu v nových energiích a projevit jej s důvěrou v sebe naplno, přišlo ke mně nové jméno Reia Aria. Nechává zaznít hlas Pravdy, odráží mou lásku k prastarým civilizacím a přináší rovnováhu mému vzdušnému aspektu Blíženců. S hlubokou resonancí jej přijímám a těším se s ním na společnou tvorbu a setkání s vámi. 

DĚKUJI SRDCEM
Reia Aria
Oblíbené příspěvky