O MNĚ

"Jsem hvězdnou Duší, která se z dlouhého sna opět probudila, aby kým je a co nese znovu uviděla, své Srdce rozzářila a Nebe se Zemí zas propojila..."


Kreslení, malování, tvůrčí psaní, estetické cítění i nekonečná touha po poznání mě provází už od malička. Vždy jsem tak trochu šla proti proudu a byla "jiná". Výzvou pro mě bylo překračovat hranice a vidět krásné tam, kde druzí vnímali pravý opak. Už od dětství jsem možná proto byla pro ostatní přirozeným důvěrníkem, posluchačem, podporou i rádcem zároveň, a v kolektivu tím, který jej jemně vedl a stmeloval.

Stejně tak jsou odjakživa součástí mého vnitřního Světa mé vize a sny, které mi odkrývají jiný rozměr reality, vedou mě v každodenním životě a pomáhají mi zhmotňovat má přání. Díky nim jsem překonala rodinné zkoušky z dětství a dospívání, potkala svou životní lásku, vystudovala střední i vyšší odbornou uměleckou školu Václava Hollara, stala se úspěšnou grafickou designérkou, interiérovou stylistkou, známou blogerkou a tvůrkyní své značky s autorskou kolekcí plakátů a tiskovin, které jsem zasílala do celého Světa.

Avšak s příchodem mateřství již moje Duše věděla, že potřebuje zde na Zemi druhým předávat mnohem více. Toto uvědomění pro mě bylo přelomové a bolestné zároveň. Protože minulost bylo třeba uzavřít a přestat na ní lpět, a na jejích základech vybudovat budoucnost novou, a tvořit již v nových energiích s novým nastavením a svým Srdcem. A tak se vše co nejvíce miluji a je od pradávna mou nedílnou součástí tím nejlépe možným způsobem propojilo v jedno, a nyní svou zkušenost díky svému poslání mohu předávat dál a otevírat tak další dveře vašeho i mého poznání.

Prostřednictvím mé tvorby stahuji, zhmotňuji a aktivuji hvězdný kód vaší Duše. Je to vždy ta část vašeho multidimenzionálního Já, která vás má na vaší cestě rozpomínání se podpořit nejvíce. Ať už je to portrét vaší Duše či NadDuše, intuitivní aktivační malba, duchovní jméno nebo vhled do tématu, jeho podoba, vibrace a poselství vám má více otevřít váš světelný potenciál, podpořit vaše poslání či odkrýt váš hvězdný původ, který vás propojí s vaším hvězdným domovem a pomůže vám pochopit to, kým jste a co jako nádherná Bytost asistující pozemské transformaci v tento čas rovněž nesete.


Děkuji, že RESONUJETE SRDCEM.


Jsem tu pro vás
Šárka Ouřadníková / RESONANS


Oblíbené příspěvky