O MNĚ
MÝM POSLÁNÍM JE PŘEDÁVAT INFORMACE PRO KOLEKTIV I JEDNOTLIVCE, A ZNOVU PROPOJOVAT LIDSKÉ BYTOSTI S JEJICH NEKONEČNÝM POTENCIÁLEM A DALŠÍMI ÚROVNĚMI STVOŘENÍ. 

Vnitřní napojení, vědomá tvorba reality i vnímání vesmírného řádu projeveného ve hmotě i mimo ni mě v různých podobách provází už od mého dětství. Stejně tak kreslení, malování a tvorba skrze obraz a slovo, jež je nejpřirozenějším vyjádřením mé esence a způsobem komunikace. Vždy jsem byla schopna vidět v druhých to nejlepší, vnímat otisk Božského skrze krásu, estetiku i symboliku, jenž se nachází všude okolo nás. Mé sny a vize se stávaly realitou, a má touha po poznání nepoznaného byla mou největší motivací.

Vystudovala jsem střední a vyšší odborou školu Václava Hollara v Praze, kde se ke klasickým výtvarným technikám připojila digitální média. Grafickému, interiérovému designu a multimediální komunikaci jsem se věnovala několik let. Mému srdci však byla nejbližší figurální kresba a práce a komunikace s lidmi. Byla jsem tou, která je propojovala, inspirovala i posouvala hranice možností. 

Avšak na dno svých možností jsem si sáhla také, prostřednictvím mateřství, jenž pro mě bylo obrovskou osobní proměnou, odrazem ode dna a znovunalezením lásky k sobě, své síly a svobody. Zhroucení starého a nepotřebného mi umožnilo otevřít můj nejvyšší potenciál tvůrce naplno, být zde nejen pro sebe, ale také pro druhé, a vytvořit si ve svém životě to nejkrásnější. K mému pozemskému Já, milované rodině, domovu i přátelům se tak připojily také další úrovně mého Bytí, hvězdné domovy, rodina Duše a galaktické Bytosti, jež jsou nedílnou součástí našeho života ve VeSmíru.

Věřím, že vše, co si dokážeme představit je možné, a to největší a nejkrásnější, co celý život hledáme si dávno neseme uvnitř sebe...


Těším se na společnou tvorbu a setkání s vámi.  

DĚKUJI SRDCEM
Reia Aria Astereia

Oblíbené příspěvky